Sample text

"Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni"

"
Książka stanowi cudowny przedmiot, dzięki któremu świat poczęty w umyśle pisarza przenika do umysłu czytelnika...Każda książka żyje tyle razy, ile razy została przeczytana."

"Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi - doradcę ma i przyjaciela, który z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości."

"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."

środa, 25 maja 2011

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach


Muszę się pochwalić, że wczoraj obejrzałam najnowszą część Piratów z Karaibów. Filmy z tego cyklu są moimi ulubionymi, więc nic dziwnego, że i ta mnie zachwyciła! Kapitan Jack Sparrow jak zwykle wyszedł świetnie i mnie oczarował. Dochodzą nowe postacie takie jak: Czarnobrody i jego córka Angelica, ale nie ma Elizabeth i Willa. Brakowało Wam ich? Mi nie za bardzo. Oglądałam z zapartym tchem. Na pewno kupię ten film na DVD, a na razie polecam każdemu, kto się waha. Fanom Piratów z Karaibów i ta część powinna przypaść do gustu. Ostatnio się dowiedziałam, że ma być 6 części, mam nadzieję, że nie zepsują mojego ukochanego filmu :D. A co Wy myślicie o filmie i kontynuacji?
POLECAM 

 

5 komentarzy:

 1. Filmu nie miałam jeszcze okazji zobaczyć i waham się głównie dlatego, że w moim kinie jest film wyłącznie w 3D. Przez to wzrasta cena a i ja jestem zwolenniczkom zdecydowanie formatu 2D.
  Bardzo chcę zobaczyć ten film, bo Karaiby urzekły mnie jeszcze w poprzedniej trylogii.
  Dziękuję Ci za opinię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobnie jak Cassin nie widziałam jeszcze tego filmu oraz u mnie również film leci tylko, w niezbyt lubianym przeze mnie, 3D ;D W sumie to troche się boję iść do kina, bo poprzednia część mnie rozczarowała - ta cała sprawa z Will'em :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja byłam kilka dni przed premierą i bardzo mi się podobało. Zresztą każdy film z Johnnym Deppem jest świetny. Normalnie go ubóstwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rose, a byłaś na 3D? Jak tak to są fajne efekty? Ja byłam trzy razy na filmie 3D i zachwyciłam się tylko raz, jak były jakieś zwierzaki wodne... xP
  U mnie grają w jednym kinie na szczęście 2D, ale na nieszczęście to kino jest na końcu Poznania... ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety, byłam na 3D, nie miałam innego wyjścia, bo u mnie tylko tak grają. Moim zdaniem nie ma żadnych, fajnych efektów. Uważam, że lepiej pójść na 2D i wydać mniej kasy, serio. Johnny Depp rządzi ^^

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...